Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parczew - Zbigniew Skrzypek i ReLife - koncert 2017 - Nawet nie wiesz

 
Gość Specjalny (z Lubartowa) KFM PDK 24 listopada PRZEBOJOWE!!! Piękna melodia i tekst (tu w wersji starszej)!!! Nawet nie wiesz Co zrobiłaś z moim snem. Nawet nie wiem Czy istniejesz czy też nie. Nie ouszczaj mnie! Brak mi obecności twej! BIS Nawet nie wiem Czy na ciebie czekać mam. Ciągle nie wiem Czy powrócisz w moich snach. Nie opuszczaj mnie ... BIS ....................................... Nawet nie wiem Czy istniałaś w moim śnie. Ciągle nie wiem Czy powrócisz tu czy nie. Nie opuszczaj mnie ... BISx2 perkusja - Jerzy Lisek gitara basowa - Lechosław Tarkowski (Basista jest z Parczewa)

 


COJESTGRANE123456789
 
Data pliku video: 2017-11-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola