Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Szacowane wartości instalacji odnawialnych źródeł energii i wkładu własnego mieszkańca

Data publikacji: 2019-06-25, Data modyfikacji: 2019-06-25
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z zorganizowanym spotkaniem w dniu 24.06.2019r. z mieszkańcami Gminy dotyczącym udziału w projekcie pozwalającym na dofinansowanie instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii m.in.: solary, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego informujemy, iż poniżej zamieszczamy 2 warianty szacunkowej wartości instalacji i wkładu własnego mieszkańca, jaki musiałby ponieść przystępując do projektu. Koszty podatku VAT nie stanowią wartości dofinansowania i będą pokryte przez mieszkańca. Stawka podatku VAT będzie wynosiła 8% w przypadku instalacji montowanych na budynku mieszkalnym oraz 23% poza budynkiem mieszkalnym (na gruncie, budynku gospodarczym). Prosimy o zapoznanie się z wartościami finansowymi i zgłoszenie się osobiście do siedziby Urzędu Gminy Dębowa Kłoda lub poinformowanie telefoniczne o wybranym wariancie dofinansowania w przypadku kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych. Ostateczny termin zgłaszania do 1 lipca 2019 r. do godz.16.00. Informujemy również, że osoby przystępujące do projektu powinni mieć uregulowane wszelkie zobowiązania finansowe wobec Gminy z tytułu należności podatkowych, opłat za wodę, ścieki, odbiór odpadów komunalnych itp. Wszelkich informacji można uzyskać pod nr tel. 833557023 lub 83 3557010 Tabelka z szacunkową wartością instalacji i wkładu własnego mieszkańcaPobierz

Pełna treść wiadomości na: debowakloda.pl/?p=2456
debowakloda.pl, Źródło artykułu: debowakloda.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    parczewski

    Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

    Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola