Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Medyczne studium zawodowe

Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Szkoła oferuje kształcenie na najwyższym poziomie, w atrakcyjnych i poszukiwanych zawodach. Nauka w zależności od kierunku trwa od 1 roku do 2 lat w systemie semestralnym. Zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych salach wykładowych i pracowniach przedmiotowych z wykorzystaniem nowoczesnych technik prezentacji oraz specjalistycznego sprzętu. Medyczne studium zawodowe zapewnia swoim słuchaczom naukę języka angielskiego oraz migowego. Słuchacze poznają zastosowanie komputera w służbie zdrowia na zajęciach z informatyki, które odbywają się w nowoczesnej pracowni komputerowej. Sprawność fizyczna rozwijana jest na zajęciach wychowania fizycznego. Szkoła prowadzi zajęcia z technik samoobrony oraz buduje tężyznę fizyczną słuchaczy w siłowni szkolnej. Szkoła posiada kontakty z instytucjami krajowymi, zagranicznymi oraz prywatnymi osobami zainteresowanymi współpracą oraz zatrudnieniem naszych absolwentów.

Kontakt

Medyczne Studium Zawodowe
im. Zofii Bagińskiej
ul. Szpitalna 1c
21-200 Parczew
tel. 083 355 09 95
tel. 083 355 22 13

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
parczewski

Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola