Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drugie spotkanie konsultacyjne dotyczące rewitalizacji

Data publikacji: 2016-12-07, Data modyfikacji: 2016-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Dnia 09 grudnia 2016r. odbędzie się drugie spotkanie konsultacyjne dotyczące rewitalizacji. Przedmiotem warsztatu konsultacyjnego będzie przedstawienie Państwu obszaru rewitalizacji, który został wyznaczony na podstawie badań statystycznych oraz badań ankietowych, przeprowadzonych na terenie gminy Parczew. Ponadto, podczas spotkania odbędą się warsztaty dotyczące opracowania wizji oraz działań rewitalizacyjnych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców w tym przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek administracji publicznej oraz przedsiębiorców, do wspólnej rozmowy o pomysłach na poprawę jakości życia w Parczewie.

Spotkanie odbędzie się dnia 09.12.2016 w godz. 14.00-17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.
Zapraszamy!

 

redakcja, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola