Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Protokół konsultacje

Data dodania: 2018-10-18
Protokół z przeprowadzenia konsultacji Programu współpracy Gminy Milanów z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku ... więcej »
 
 

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbest

Data dodania: 2018-10-17
Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu II naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodaro... więcej »
 
 

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie...

Data dodania: 2018-10-17
Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu II naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodaro... więcej »
 
 

"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!"

Data dodania: 2018-10-16
„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mie... więcej »
 
 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-15
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty. Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację... więcej »
 
 

RAZEM W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ

Data dodania: 2018-10-10
RAZEM W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ:Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Milanów, tych małych, średnich i zupełnie dużych do udziału w imprezie integracyjnej przebiegaj&... więcej »
 
 

Stypendia Burmistrza 2018

Data dodania: 2018-10-03
Rok szkolny 2017/2018 za nami, czas na podsumowanie i nagrody dla najlepszych.Już po raz jedenasty Burmistrz Parczewa zgodnie z przyjętą przez Radę Miejską w Parczewie uchwałą oraz regulaminem ze... więcej »
 
 

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Parczewie

Data dodania: 2018-10-03
Z okazji jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości 24 września odbyła się uroczysta Sesję Rady Miejskiej w Parczewie. W programie były m.in. okolicznościowe wystą... więcej »
 
 

Złote Gody - jubileusz 50-lecia pożycia...

Data dodania: 2018-10-03
Złote Gody – jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego: Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjació... więcej »
 
 

Ranking Samorządów

Data dodania: 2018-10-02
Gmina Milanów samorządowym liderem inwestycji 2015-2017 w rankingu pisma „Wspólnota”!: W prowadzonym przez pismo „Wspólnota” rankingu wydatków inwestycyjnych poniesiony... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 38
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola