Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parczew Bateria Fest 8 IX 2018 - Zespół Alegoria - Jesień i wiatr

 
... do wiersza Krystyny Krahelskiej: [... Od wiatru uczyłam się śpiewać ...]. Zespół Poetycki Andrzeja Chodackiego Jakże ci powiem najdroższy Jak szumi jesień drzewa Ja od lasu uczyłam się patrzeć Ja od wiatru uczyłam się śpiewać I w mym sercu jest jesień i wiatr Suche liście szeleszczą wśród trawy Jakże powiem ci mój najmilszy Sercem moim wiatr tylko się bawi. Jakże powiem ci to jedyny Jaką wielką mam w duszy tęsknotę Nie przy tobie jej w szronie Na liście czerwone i złote. Jakże ty mnie rozumiesz najdroższy Gdy się szarpią gałęzie na drzewach Ja od dachu uczyłam się patrzeć I od wiatru uczyłam się śpiewać

 


COJESTGRANE123456789
 
Data pliku video: 2018-09-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola