Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie - bezpłatna zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych

Data publikacji: 2013-11-15, Data modyfikacji: 2013-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 

11/15 2013 Ogłoszenie - bezpłatna zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. ogłasza, że dnia 25 listopada 2013 roku na terenie Parczewa będzie prowadzona bezpłatna zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych (RTV i AGD).
Uwaga!!! Zużyty sprzęt ma być kompletny. Niekompletny sprzęt nie zostanie odebrany. Odpady należy wystawić do godz 7.00 przed posesje.

Ponadto informujemy, że zgodnie z Regulaminem utrzymania porządku i czystości w gminie w okresie od 1 października do 30 kwietnia /raz w miesiącu/ odbierany jest popiół. Popiół ma być w pojemniku sypany luzem i nie można łączyć go z odpadami biodegradowalnymi / trawa, liście itp./. Popiół zmieszany z innymi odpadami nie zostanie odebrany. Natomiast odpady ulegające biodegradacji należy dostarczać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów znajdującego się na bazie ZUK.

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola