Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejski Klub Sportowy „VICTORIA” ogłasza nabór chłopców i dziewczynek

Data publikacji: 2013-08-02, Data modyfikacji: 2013-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Miejski Klub Sportowy „VICTORIA” ogłasza nabór chłopców i dziewczynek Miejski Klub Sportowy „VICTORIA" w Parczewie ogłasza nabór chłopców i dziewczynek do sekcji piłki nożnej grupy młodzika młodszego roczniki 2002-2003-2004.

Zorganizowana grupa będzie szkolona pod kątem piłki nożnej i wystartuje w rozgrywkach młodzika młodszego Ligi BOZPN od września sezonu 2013/2014.
Zapraszamy również chętnych chłopców i dziewczynki z rocznika 2005, 2006 i 2007 do kontynuacji zajęć sportowych o profilu piłka nożna.
Zgłoszenia przyjmuje Pan Zbigniew Smoliński na stadionie MOSiR przy Al. Jana Pawła II 1 tel. kont. 83 3551251 do dnia 18 sierpnia 2013 w godz. 8:00-15:00.
Przy zgłoszeniu należy podać nr pesel oraz miejsce zamieszkania i tel. kontaktowy. Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2013 w sali na stadionie MOSiR o godz. 18:00.

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola