Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań zaprasza przedsiębiorców do współpracy

Data publikacji: 2017-04-04, Data modyfikacji: 2017-04-06
A A AWydrukDrukuj  
 
     Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań przystępuje do opracowania projektu (wspólnie z kilkoma innymi LGD) polegającego na wyposażeniu i uruchomieniu punktu sprzedaży produktów lokalnych i tradycyjnych.     Zamierzenia nasze mają na celu wsparcie wytwórców, producentów czy sprzedawców z obszaru LGD, bazujących na lokalnych zasobach.Pomoc polegała będzie na zakupie wyposażenia do punktu, który będzie zlokalizowany w Galerii Gala w Lublinie (ul.Fabryczna 2), a także opracowaniu wydawnictw promocyjnych, czy promocji w mediach.     W celu aranżacji stoisk i opracowania dokumentacji projektowo – technicznej dla różnych kategorii towarów (spożywcze, rękodzieło itp.) prosimy o zgłaszanie się przedsiębiorców z terenu działania LGD, zainteresowanych sprzedażą produktów lokalnych i tradycyjnych.Informacje: LGD Jagiellońska Przystań 83 354 37 34, pn-pt 8.00 – 15.00.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1526-04-04-2017
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola