Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Data publikacji: 2018-12-10, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Parczewa informuje o możliwościach pozyskania wsparcia finansowego dla Kół Gospodyń Wiejskich, w oparciu o ustawę z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich. Wspierając rozwój Kół Gospodyń Wiejskich wprowadzone zostały, oczekiwane od lat rozwiązania, które jeszcze w 2018 roku gwarantują wsparcie finansowe od 3 do 5 tys. złotych dla koła. Podstawowym warunkiem otrzymania dofinansowania jest rejestracja koła w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a w następnej kolejności złożenie wniosku o przyznanie pomocy finansowej dla KGW.Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.kobietygospodarnewyjatkowe.pl,która zawiera istotne informacje, m.in. zgłoszenie, wnioski, kontakty do Pełnomocników ds. KGW w Powiatowych Biurach ARiMR.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/dla-mieszkancow/aktualnosci-news/672-wsparcie-dla-kol-gospodyn-wiejskich
parczew.com, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola