Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urząd Miejski w Parczewie otrzymał certyfikat jakości ISO

Data publikacji: 2013-12-06, Data modyfikacji: 2013-12-10
A A AWydrukDrukuj  
 

12/06 2013 Urząd Miejski w Parczewie otrzymał certyfikat jakości ISO Gmina Parczew od kwietnia 2012 roku realizowała projekt pod nazwą „Przede wszystkim jakość - poprawa jakości usług świadczonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego dzięki modernizacji procesów zarządzania i podniesienia kwalifikacji pracowników". W zakończony w listopadzie przedsięwzięciu (finansowanym ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki) współpracowaliśmy ze Związkiem Powiatów Polskich. W jego rezultacie Urząd Miejski w Parczewie wdrożył system zarządzania jakością i zdobył certyfikat ISO 9001 : 2008.
Co więcej - wdrożono system samooceny metodą CAF, system monitorowania poziomu satysfakcji klienta z jakością usług publicznych, zasady przejrzystości Urzędu Miejskiego poprzez publikowanie danych BIP i usprawniono procedury realizowanych usług świadczonych w urzędzie, podniesiono kwalifikacje pracowników w zakresie zarządzania jakością i wdrożono usługi świadczone za pomocą platformy e- PUAP.
Dzięki realizacji projektu wprowadzono gruntowne usprawnienia w Urzędzie Miejskim w Parczewie w zakresie zarządzania jakością świadczonych usług, obsługi klienta, kwalifikacji pracowników oraz budowania społeczeństwa informacyjnego.

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola