Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Turniej Brydża Sportowego Par w Parczewie

Data publikacji: 2017-03-06, Data modyfikacji: 2017-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
     W dniu wczorajszy odbył się VII Grand Prix Lubelszczyzny w brydżu sportowym par zorganizowany przez Lubelski Związek Brydża Sportowego wraz ze Stowarzyszeniem ProActiv. Współorganizatorem lokalnym wydarzenia była Gmina Parczew a patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki.     W rozgrywkach wzięło udział 19 par graczy, którzy przyjechali do naszego miasta z całego województwa. Wśród uczestników byli również zawodnicy z Parczewa. W wyniku turnieju wyłoniono i nagrodzono najlepsze trzy pary oraz Najlepszą Brydżystkę i Najlepszego Amatora. Zawodnicy otrzymali nagrody przygotowane od organizatorów i sponsorów oraz pamiątkowe pakiety od Gminy Parczew.     Szczególnie gratulujemy graczom z Parczewa tj. Panu Tadeuszowi Pawlukowi oraz Panu Piotrowi Maciaszkowi za zajęcie III miejsca w turnieju.     Szczegółowe wyniki znajdą Państwo na stronie www.brydz.lublin.plFotorelacja z wydarzenia

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1502-06-03-2017ro
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola