Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

START Z INICJATYWĄ

Data publikacji: 2017-07-27, Data modyfikacji: 2017-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
     Fundacja Puławskie Centrum Przedsiębiorczości informuję, iż rozpoczęła realizację projektu „START Z INICJATYWĄ” współfinansowanego ze środków RPO WL 2014-2020.     Jest to projekt dotacyjny na założenie działalności gospodarczej skierowany do 60 osób w wieku 30+ bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, w tym: dla osób długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawnych, odchodzących z rolnictwa, planujących rozpocząć prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej, zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego. Projekt zakłada możliwość uzyskania jednorazowej dotacji do 23 300 zł na rozwój działalności gospodarczej, wsparcie pomostowe w wysokości 500 zł przez pierwszych 12 miesięcy oraz bezpłatnego wsparcia szkoleniowo – doradczego.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1636-27-07-2017
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola