Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pomoc żywnościowa

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020. Zapraszamy osoby chętne i kwalifikujące się do Programu Pomoc Żywnościowa 2014-2020 z terenu gminy Dębowa Kłoda w celu kwalifikacji  i podpisania skierowań do otrzymania pomocy żywnościowej do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębowej Kłodzie do dnia 26.10.2018r.(piątek). W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2018r. w sprawie zweryfikowanych kryteriów dochodowych oraz kwot świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej  (Dz. U. z 2018r., poz. 1358), od dnia 1 października 2018r. kryterium dochodowe uprawniające do otrzymania artykułów żywnościowych wynosi odpowiednio: 1 402,00 zł dla osoby samotnie gospodarującej oraz 1 056,00 zł  dla osoby w rodzinie.  

Pełna treść wiadomości na: debowakloda.pl/?p=1909
debowakloda.pl, Źródło artykułu: debowakloda.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola