Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie - Projekty planów wraz z prognozami oddziaływania na środowisko

Data publikacji: 2014-01-16, Data modyfikacji: 2014-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 

  Zgodnie z art. 17 pkt 6 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, (Dz. U. Nr 80 z 2003 r. poz. 717 – z późniejszymi zmianami), przesyłam do zaopiniowania i uzgodnienia projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w granicach administracyjnych miasta Parczewa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko – Uchwała Nr XVII/106/2012 Rady Miejskiej w Parczewie z dnia 26 stycznia 2012 r. oraz projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla obszaru poza granicami miasta Parczewa wraz z prognozami oddziaływania na środowisko – Uchwała Nr XVII/107/2012 Rady miejskiej w Parczewie z dnia 26 stycznia 2012 r., Uchwała Nr XXV/174/2012 Rady Miejskiej w Parczewie z dnia 30 października 2012 r.
Projekty planów wraz z prognozami oddziaływania na środowisko:

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola