Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE O CZASOWYM ZAMKNIĘCIU PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W KOCZERGI - PARCZEW

Data publikacji: 2017-03-20, Data modyfikacji: 2017-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
     W związku z trwającą modernizacją linii kolejowej Nr 30 Łuków – Lublin Północny . nastąpi czasowe zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu drogi gminnej Nr 103850 Koczergi – Królewski Dwór – Parczew.     Planowany okres zamknięcia przejazdu kolejowego:od 22.03.2017r. (środa) godz. 7.00 do 27.03.2017r. (poniedziałek) godz. 7.00     Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Lublinie EXPOL S.A.     Zamykany przejazd będzie oznakowany zgodnie z projektami czasowej organizacji ruchu. Osobą odpowiedzialną za wprowadzenie i funkcjonowanie tymczasowej organizacji ruchu jest p. Zbigniew Walczewski (EXPOL) tel. 504040070.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1515-17-03-2017
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola