Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy parking miejski

Data publikacji: 2013-10-28, Data modyfikacji: 2013-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Do końca października zakończą się prace przy budowie parkingu naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Parczewie. Mieszkańcy oraz przyjezdni będą mogli sprawniej zaparkować w pobliżu centrum Parczewa.
Po przejęciu na wiosnę 2013 roku i przeprowadzeniu postępowań o zamówienia publiczne, na początku wrześniu rozpoczęła się budowa parkingu przy Urzędzie Miejskim w Parczewie na ul. Warszawskiej. Inwestorem jest Gmina Parczew. Wykonawcą robót jest firma PROFIL Andrzej Szwaj z Parczewa. W ramach zadania zostaną wykonane: 44 miejsca parkingowe, jezdnie wewnętrzne, chodniki oraz nowy zjazd z drogi wojewódzkiej. Dodatkowe stojaki na rowery ułatwią poruszanie się niezmotoryzowanym. Całość inwestycji kosztować będzie ok. 250 tys. zł. Zakończenie robót planowane jest na 30 października 2013r.

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola