Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejska Halowa Liga Piłki Nożnej

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 16 grudnia 2018 w niedzielę wystartowała kolejna edycja Miejskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Parczewie w Sezonie 2018/2019.Organizatorami rozgrywek są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie, MKS Victoria oraz Urząd Miejski w Parczewie. Mecze bedą rozgrywane w hali ZSP w Parczewie przy ul. Wojska Polskiego 1w każde soboty i czasami w niedziele godz.12.00-18.00. W imprezie wystartuje 11 zespołów z terenu miasta i gminy oraz powiatu parczewskiego. Celem rozgrywek jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzenia wolnego czasu oraz integracja młodzieży i osób dorosłych poprzez sport. Rozgrywki potrwają do końca lutego 2019 roku. Patronem medialnym imprezy będzie Wspólnota Parczewska. Więcej informacji będzie można zdobyć na stronie internetowej www.futsal.stones91.pl W sezonie 2018/2019 rywalizować będzie 11 zespołów w 2 rundach rozgrywkowych.Uczestnictwo w lidze zgłosiły nastepujace zespoły: Black Hors Parczew, LKS Agrotex Milanów, MKS Victoria Junior Parczew, PMN Agro Gęś, Formacja BKS Ksiażęca, Street Team Parczew, Stones91 Parczew,MKS Victoria Parczew seniorzy, FC Pro Street Stępków, Los Jugadores De Dąb Dębowa Kłoda, Polesie Urszulin.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/dla-mieszkancow/aktualnosci-news/679-miejska-halowa-liga-pilki-noznej
parczew.com, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola