Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje projektu dokumentu "Aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2023"

Data publikacji: 2017-04-20, Data modyfikacji: 2017-04-21
A A AWydrukDrukuj  
 
     Szanowni Państwo;Burmistrz Parczewa zaprasza na czwarte spotkanie dotyczące konsultacji projektu dokumentu Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2023.     W wyniku kilkumiesięcznych prac nad programem w tym analiz danych, badania potencjałów i zagrożeń, cyklu spotkań i warsztatów powstał dokument określający wizję, cele oraz działania, które przyczynią się do rozwiązywania problemów społeczno-gospodarczych na obszarze rewitalizacji.     Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem dokumentu Aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2023 oraz zgłaszania opinii i sugestii.     Spotkanie odbędzie się dnia 26 kwietnia 2017r. w godz. 14.00-17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.     W trakcie spotkania przewiduje się:• prezentację projektu LPR,• sesję pytań i odpowiedzi,• zbieranie opinii, uwag i sugestii.ZAPRASZAMY!

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1542-20-04-2017
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola