Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2018-12-10, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
5 grudnia 2018 roku, z inicjatywy Gminy Parczew oraz Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań”, odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców i stowarzyszeń. Spotkanie realizowane było w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak wykorzystać różnorodne narzędzia internetowe do rozwoju firmy. Osoby zainteresowane indywidualnymi konsultacjami z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje mogą się zarejestrować wypełniając zgłoszenie: https://events.withgoogle.com/internetowe_rewolucje_dla_firm/registrations/new/

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/dla-mieszkancow/aktualnosci-news/669-konsultacje-dla-przedsiebiorcow
parczew.com, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola