Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja podsumowująca projekt

Data publikacji: 2017-06-06, Data modyfikacji: 2017-06-08
A A AWydrukDrukuj  
 
     Dnia 30 maja 2017 odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2023”. W ramach projektu przeprowadzono szereg działań mających na celu opracowanie aktualizacji LPR w tym szczegółowe analizy danych, badania ankietowe oraz spotkania konsultacyjne z mieszkańcami. W wyniku realizacji projektu Gmina Parczew dokonała aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Parczew na lata 2017-2023, która została przyjęta uchwałą Rady Miejskiej w Parczewie. W aktualizacji znajduje się na nowo wyznaczony obszar rewitalizacji oraz lista przedsięwzięć rewitalizacyjnych, które przyczynią się do poprawy warunków życia w sferze społecznej, kulturalnej oraz gospodarczej mieszkańców. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pracę nad dokumentem w tym mieszkańcom za aktywny udział w spotkaniach konsultacyjnych i zgłaszane pomysły. Szczególne podziękowania składamy Członkom zespołu ds. rewitalizacji oraz ekspertom zewnętrznym firmy Eko-Geo Consulting, którzy włożyli wiele serca i zaangażowania w pracę nad opracowaniem aktualizacji LPR.Fotorelacja

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1593-06-06-2017roku
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola