Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2014-02-19, Data modyfikacji: 2014-02-19
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 5 lutego 2014r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami poświęcone lokalnym aspektom rozwoju przedsiębiorczości na obszarze Gminy Parczew.    Spotkanie miało na celu przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia finansowego na rozwój przedsiębiorczości ze środków europejskich w latach 2014 – 2020 oraz przedłożenie informacji o przebiegu prac związanych z aktualizacją Strategii Rozwoju Gminy Parczew, kluczowego dokumentu lokalnego rozwoju społeczno – gospodarczego. Otwarcia obrad i przywitania uczestników dokonał Paweł Kędracki Burmistrz Parczewa oraz Henryk Szych Przewodniczący Rady Miejskiej, który następnie przedstawił stan rozwoju przedsiębiorczości na terenie gminy Parczew. W dalszej części spotkania głos zabrali zaproszeni goście. Radosław Tkaczyk Z-ca Dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie przedstawił najczęściej występujące błędy w procedurze ubiegania się o wsparcie projektów środkami europejskimi, a ekspert w zakresie funduszy europejskich Ryszard Boguszewski, Prezes Eurocompass Sp.z o.o, wskazał potencjalne możliwości wsparcia przedsiębiorczości w latach 2014 – 2020. Spotkanie zakończyło się wystąpieniem Pawła Kędrackiego Burmistrza Parczewa, który zapoznał zebranych z najważniejszymi zadaniami związanymi z pracami nad aktualizacją Strategii Rozwoju Gminy Parczew. W załącznikach przedstawiamy materiały pokonferencyjne. Załączniki: PlikRozmiarPodmioty gospodarcze Gmina Parczew.pdf1506 kBRPO WL 5 lutego.pdf1387 kBSpotkanie z biznesem Parczew.pdf1776 kB

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola