Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o zmianie organizacji ruchu drogowego w dniu 16 lipca 2017 r. na Al. Jana Pawła II

Data publikacji: 2017-07-13, Data modyfikacji: 2017-07-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie informuje, iż w dniu 16 lipca 2017r w związku z imprezą masową tj. Dni Parczewa organizowaną przez Gminę Parczewa nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego na drodze powiatowej Aleje Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do skrzyżowania z Al. Zwycięstwa w Parczewie. Na wskazanym odcinku obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się i postoju w obu kierunkach.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1625-informacja-o-zmianie-organizacji-ruchu-drogowego-w-dniu-16-lipca-2017-r
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola