Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o planowanym postoju sieci ciepłowniczej w Parczewie.

Data publikacji: 2017-06-30, Data modyfikacji: 2017-07-02
A A AWydrukDrukuj  
 
     Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Parczewie informuje wszystkich swoich odbiorców ciepła, że w związku z usuwaniem awarii głównej magistrali ciepłowniczej dn 300/450 na odcinku 230 metrów nastąpi postój kotłowni w dniach 2017-07-10 – 2017-07- 14, w wyniku czego nie będzie można korzystać z ciepłej wody. Za utrudnienia przepraszamy, ale wymiana tego odcinka kanału jest niezbędna dla bezawaryjnego dostarczania ciepła dla naszych odbiorców, a stan starego kanału tego już nie zapewniał.

Pełna treść wiadomości na: parczew.com/index.php/7-wiadomosci/1616-30-06-2017
UM Parczew, Źródło artykułu: parczew.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola