Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dodatkowe zajęcia dla naszych przedszkolaków

Data publikacji: 2013-11-07, Data modyfikacji: 2013-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 

11/07 2013 Dodatkowe zajęcia dla naszych przedszkolaków   

Informujemy, że od 01 listopada bieżącego roku Burmistrz Parczewa refunduje poniesione koszty organizacji zajęć dodatkowych realizowanych poza podstawą programową we wszystkich przedszkolach i klasach „0" przy szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Parczew.
Zajęcia dodatkowe zostały zorganizowane przez poszczególnych dyrektorów w porozumieniu z Radą Pedagogiczną i rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz klas „0".
W ramach zajęć dodatkowych w placówkach organizowane są zajęcia z języka angielskiego, rytmiki i tańca współczesnego, łącznie jest to 33 godziny zajęć dodatkowych tygodniowo. Poza tym wzorem lat poprzednich dla wychowanków naszych placówek prowadzone są nieodpłatnie zajęcia z logopedii oraz gimnastyki korekcyjnej.
Jesteśmy przekonani, że działania te przyczynią się przede wszystkim do wszechstronnego rozwoju zdolności i umiejętności dzieci oraz poszerzania ich zainteresowań w różnych dziedzinach. Wspomogą umiejętność twórczego myślenia oraz rozwój kreatywności ucznia.
Wzbogacona oferta podnosi atrakcyjność naszych placówek i mamy nadzieję, że spełnia oczekiwania rodziców.

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola