Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

12 stycznia 2014 r. - XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji: 2013-11-26, Data modyfikacji: 2013-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 

  Przy Urzędzie Miejskim w Parczewie już po raz 16 powołany został sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
22 Finał odbędzie się w dniu 12 stycznia 2014 r. zbierane pieniądze zostaną przeznaczone: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej Seniorów."
   Pieniądze do puszek będą zbierane przez 50 wolontariuszy z powiatu parczewskiego. Sztab WOŚP poszukuje darczyńców, którzy wspomogą organizację XXII Finału w Parczewie.
   Liczymy na gadżety, które zostaną zlicytowane podczas koncertu, w którym wystąpią miejscowe zespoły i artyści. Koncert rozpocznie się o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.
   Na licytację można przekazać prawie wszystko, oczywiście, w stanie nadającym się do użytku. Mogą być to książki, obrazy, maskotki, biżuteria, sprzęt AGD, RTV, oraz karnety na świadczone usługi przez lokalnych rzemieślników (fryzjerów, kosmetyczki ,optyków itp.) Oczekujemy wsparcia od rzemieślników, artystów, zakładów pracy, ale przede wszystkim do mieszkańców naszego powiatu. Wszystkim chętnym, którzy wesprą akcję oferujemy możliwość współpracy oraz umieszczenie logo firmy na scenie, podczas imprezy głównej. Mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych mieszkańcy naszego miasta i powiatu nie zawiodą i wesprą tą wspaniałą akcję zarówno datkami do puszek jak i czynnym udziałem w licytacjach. Z roku na rok systematycznie wzrasta ilość zebranych pieniędzy. Podczas XXI Finału zebrano prawie 32 tys. złotych. Mamy nadzieje, że dzięki Państwa hojności i w tym roku pobijemy kolejny rekord. Szczegółowy program XXII Finału WOŚP zamieścimy na naszej stronie internetowej oraz na plakatach rozwieszanych na terenie naszego powiatu. Przedmioty na licytację można przekazywać do Referatu Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Parczewie pokój Nr 1 dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 083 355 12 32. Czekamy na zainteresowanych i zapraszamy do współpracy .

UM Parczew, Źródło artykułu: www.parczew.com, Autor zdjęć: UM Parczew
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  parczewski

  Powiat parczewski -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w Parczewie. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

  Walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania ziemia parczewska to przede wszystkim obszary chronionego krajobrazu i pomniki przyrody. Występują tu także liczne zbiorniki wodne. Warunki sprzyjają produkcji ekologicznej żywności. W lasach odnajdą się amatorzy grzybobrania, zbierania jagód, a także myśliwi. Lasy w gminie Milanów obfitują w zwierzynę łowną. Unikalnym w skali kraju krajobrazem zachwycać się można w Poleskim Parku Narodowym. Jego obszar do złudzenia przywodzi na myśl miniaturę europejskiej tundry. Jeśli ktoś woli wytyczone trasy, może skorzystać z jednego z czterech szlaków turystycznych: Partyzanckiego, Leśnego, Centralnego lub Nałęczowskiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola